درباره ما

 

معرفی شرکت :


با حاكم شدن تفكر ناب در سازمان ها و جايگزين شدن توليد ناب به جاى توليد انبوه در دو دهه ى اخير، بسيارى از شركت ها درصدد تغيير استقرار حسابدارى ناب در سازمان هاى شان برآمده اند. ترويج حسابدارى ناب در سازمان ها موجب كاهش اتلاف منابع، استفاده از روش هاى عينى و مشهود مى شود و بستر لازم براى مشاركت فعال حسابداران در تغييرات ناب را فراهم مى سازد. سازمان هايى كه از حسابدارى با روش فوق استفاده مى كنند اطلاعات بهترى براى تصميم گيرى دارند، گزارش هاى ساده و به هنگامى دارند كه به سادگى توسط افراد درون سازمانى درك مى شوند، آنان اثر مالى واقعى تغييرات را درك و بر كسب وكارى تمركز دارند كه براى مشتريان ارزش آفرينى مى كند. اين رويكرد جديد در حسابدارى زمينه ى تحول ناب را فراهم مى سازد. حسابدارى ناب به رشد شركت ها كمك مى كند تا براى مشتريان ارزش آفرينى كنند و جريان نقدى و ثروت سهامداران  مالكان را افزايش دهند.شرکت صنایع کیان گستر ایرانیان (سهامی خاص) با رویکرد ایجاد حسابداری ناب جهت اشخاص حقوقی و حقیقی  تحت شماره 304155 و به شماره شناسه ملی 10103415594 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است . اصلی ترین رویکرد شرکت سر لوحه قراردادن رضایت مشتریان و توجه به مسئولیت اجتماعی شرکت در کلیه فعالیتهای خود می باشد .
اصل "احترام به مشتري" به شكلي مصرانه در همه سطوح اين سازمان، اعم از بخش هاي داخلي و خارجي اعمال مي شود . كاركنان مي توانند تقريبا هر خطايي بكنند، به جز يك خطا . آن ها نمي توانند درون يا بيرون از سازمان به كسي بي احترامي يا  او را تحقير كرده و نا سزا بگويند . رفتار بد با افراد، به ويژه افراد زير دست، زمينه اخراج فرد را فراهم مي نمايد و در صورت بروز چنين مسئله اي، هيچ توجهي به كارنامه و سابقه همكاري وي با شركت نمي شود.
چشم انداز شرکت :
ما در دنيايي كه فناوري و صنايع  بشدت زمينه هاي مختلف زندگي را تحت تاثير قرار داده است، خدمات مالي، مديريتي و اداري در حوزه هاي صنعت و كسب و كار فراهم مي آوريم تا در نگاه سهامداران، تحسين برانگيزترين شركت در صنعت خود باشيم .
ماموریت شرکت :
1- ارائه اطلاعات درست، به هنگام و فهم پذيرى در سرتاسر سازمان، براى تصميم گيرى با هدف  افزايش ارزش مشترى، رشد، سودآورى، و جريان نقدى .
2- استفاده از ابزارهاى ناب براى حذف اتلاف منابع حاصل از فرآيندهاى حسابدارى با حفظ كنترل مالى كامل.
3- رعايت اصول حسابدارى پذيرفته ى همگانى، مقررات گزارشگرى برون سازمانى، الزامات گزارشگرى داخلى به طور كامل.
4- كاهش هزينه هاي دستمزد و سربار مرتبط با امور مالي و بخش حسابداري مشتريان شركت .
5- ارائه  گزار شهاى مالي و صورتهاى سود و زيان با بياني ساده که براى هر فردى در شركت فهم پذير باشد .
6- ایجاد سیستمهای مالی و کنترلهای داخلی  ایده آل در بنگاههای اقتصادی بزرگ و کوچک و بهبود وضعیت مالی و حسابداری موجود  سازمان به نحوی که :
- صاحبان سرمایه و مدیران شرکتها قادر باشند درک صحیح و شفافی از فعالیت های شرکت و واحد خود داشته باشند .
- مشتریان شرکت صنایع کیان گستر ایرانیان با بهر گیری از خدمات این شرکت قادر باشند علاوه بر اینکه مالیات و عوارض خود را بصورت منصفانه و عادلانه پرداخت نمایند ، تصویر شفافی از عملکرد خود را در معرض عموم علاقمندان ، استفاده کنندگان از گزارشات مالی و ذینفعان درون و برون سازمانی قرار دهند.